RE Kinnisvara

Ehitusinfo

ENERGIAKLASS

Hoonete projektijärgne energiatõhususarv vastab korterelamute energiaklassile B.

VUNDAMENT JA VÄLISSEINAD

Hoone kandvad konstruktsioonid toetuvad plokkidest madalvundamendile.

Esimese ja teise korruse välisseinte materjaliks on täisbetoneeritud betoon-õõnesplokk. Välisseinad on soojustatud EPS60 Silver 250mm ja viimistletud kiviplaatidega.

SISESEINAD, VAHELAED JA SISETREPID

Korterite vahelised ning korteri ja trepikoja vahelised siseseinad on betoon plokkseinad. Korterite siseseinad on kipslaadist, pahteldatud ja värvitud. Leiliruumi sein ja lagi on kaetud puitlaudisega.

Vahelaed on raudbetoonist õõnespaneelidest, mille peale paigaldatakse sammumüra tõkestamiseks mürasummutuskiht ja selle peale valatakse pealevalubetoonist tasanduskiht.

Igas ridaelamuboksis on esimese ja teise korruse vahel puitkonstruktsioonil kergtrepp.

TERRASSID JA KATUS

Terrassi põrandaks on sügavimmutatud puitlaudis. Vaheseinad on puidust.

Hoone katus on õõnespaneelil välimiste äravooludega SBS kattega lamekatus.

AKNAD JA UKSED

Hoonel on CE märgistusega plastaknad kolmekordse klaaspaketiga.

Välisusteks on värvitud sileuksed. Korterite välisuksed on 3x klaasavaga, kuuri uks värvitud sileuks, saunauks täisklaasist. Siseuksed spoonitud sileuksed.

VIIMISTLUS

Seinad on eluruumides värvitud, I korruse tualettruumis ja II korruse märgades ruumides kaetud keraamiliste plaatidega. Põrandate viimistluseks on kasutatud eluruumides kõrgekvaliteedilist laudparketti. Tualettruumides, vannitubades, esikutes ja saunaruumides on kattematerjaliks keraamiline plaat. Tehnilistes ruumides ja panipaikades on keraamiline põrandaplaat. Betoonlaed on eluruumides värvitud. Köögis, sanruumides on sile värvitud kipsplaat ripplagi. Leiliruumi lagi ja seinad on kaetud puitlaudisega.

KÜTE JA VENTILATSIOON

Korterite soojavarustuse allikaks on lokaalne gaasikatel. Korterites on veekandjal põrandaküte.

Korterite õhuvahetus tagatakse korteripõhise soojustagastusega sissepuhke väljatõmbe ventilatsiooniseadmega.

VEEVARUSTUS JA KANALISATSIOON

Hoone on ühendatud Viimsi Vee vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt korteri soojasõlmes.

ELEKTER

Korterite liitumispunktid on krundi piiril, igal korteril on eraldi liitumine. Kilp on kahesektsiooniline, elektri- ja nõrkvooluosaga. Elektri osas on automaatkaitsmed. Vooluarvesti on kauglugemisega. II korruse pesuruumid on varustatud valgustitega. Elamu katusel on sulatusküte sadeveelehtritele, mida juhib andur ja termostaat.

NÕRKVOOL

Sidevarustuse liitumispunkt (optiline) krundi piiril, igale korterile oma. Korterite kaabeldusel kasutatakse ülikiiret andmeside edastamist võimaldavat Cat6 standardile vastavat kaabeldust. TV lahendusena on Telia digi tv lahendus. Korteritesse on paigaldatud valvesignalisatsiooni valmidus.